WakeUp Watersports
WakeUp Watersports

Şirket Profili

Wake Up Watersports Su Sporları Turizm İth. İhr. İşl. Tic. Ltd. Şti. 2001 yılında otel ve tatil köylerinde su sporları faliyetlerini işletmek amacı ile kurulmuştur. Ege bölgesinde profesyonel su kayağı, wakeboard okulu olarak 2001 yılından itibaren Havana Beach Club, 2003 yılı Fuga Fine Times'da hizmet vermiş ve 2004 yılından beri de Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa'da hizmetlerine devam etmektedir.

Turizm amaçlı spor faliyetlerinin gelişimine paralel 2004 yılından itibaren ülke genelinde ticari ve özel kullanımda ihtiyaç duyulan spor malzemeleri ve teknelerinin ithalatına başlayan firmamız HYPERLITE, HO SKIS, ACCURATE LINES, MONSTER TOWER, BAREFOOT INTERNATIONAL ve dünyaca ünlü su kayağı wakeboard teknesi SKI NAUTIQUE, PCM MARINE ENGINES, RAM-LIN TRAILER markalarını ayrıca 2009 yılında RONIX WAKE ve RADAR SKIS markalarının distribütörlüğünü bünyesine kazandırmıştır. 2012 yılında da BAYLINER teknelerinin Ege Bölgesi distribütörlüğünü ve 2014 yılında WEBER MOTOR yetkili servisliğini alan firmamız, 8 bayi & servis ile PCM Pleasurecraft Marine motorları tüm bakım, onarım servis hizmetini vermektedir. Bayi ve servisleri görmek için tıklayın.

Başarımızı, güvenirliliğimizi kendi alanlarında lider markaların distribütörlüğü ve yüksek müşteri memnuniyeti referansları ile ispatlamaktayız. Satış sonrası verilen servis hizmetlerini de üstlenen firmamız, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için planlı olarak yoluna devam etmektedir.